Pozantı Profil Demir Çeşitleri

Pozantı Profil Demir Çeşitleri

Demir profil, kullanım alanları itibariyle çok da yabancı olmadığımız bir malzeme. Özellikle her tür yapıda kullanılan materyaller olmaları, hayatımızın çok da dışında olmadığını gösteriyor. Geniş kullanım alanlarına sahip olan, neredeyse her tür binanın ve de özellikle çelik konstrüksiyonların olmazsa olmaz bir parçasıdır. Bu yüzden de aslında pek çoğumuzun bildiği, belki adını bilmediği bir malzeme olarak ifade edilebilir. Kullanıldığı alanları ise sadece yapılar ile sınırlandırmak mümkün değil.

 

Kullanım alanlarına geçmeden önce demir profil nedir ne değildir biraz daha inceleyelim. NPI demir olarak da ifade edilen demir profil, standart üretim ebatlarına göre 80/400 mm ölçülerinde olmaktadır. Boyu ise 6 metre olarak standartlaştırılmıştır. Bununla birlikte üretiminde bu tür detaylar, müşteri talebine göre değişiklik gösterebilir. Kısacası mutlak ölçüler değildir bunlar. Hem ambalajlama hem de ölçülendirme müşteri isteklerine göre şekillenebilir. Bu sebeple de konusu, esnek ve firmaya özel nitelik kazanır. Gelelim demir profil kullanım alanlarına…


Demir Profil Nerede Kullanılır?

Demir profil denildiğinde, her zaman ilk akla gelen yapılar oluyor şüphesiz. Ancak demir profillerin kullanım alanları elbette ki sadece yapılar ile sınırlı değil. Bununla birlikte yedek parça sektöründe de çokça kullanılırlar. Makine parçalarında ve özellikle tarım araçlarında, sağlam bir malzeme olması sebebi ile çokça tercih edilir. Ayrıca vinç sanayi gibi özel alanlarda da kullanılabildiği unutulmamalıdır.

 

Farklı ebat ve boylarda gerekli olabilir. Kullanım alanına göre bu kriter farklılaşacaktır. Ancak endişeye gerek yok. İhtiyaç duyulan ölçülerde üretim yapılabilmektedir. Özellikle Telsiz Kardeşler İnşaat Yapı Market tecrübesi, bu süreçte sizin için sorunları ortadan kaldıracaktır.NPI demir olarak da ifade edilen demir profiller, pek çok açıdan merak konusudur.

 

Öne Çıkarılanlar

Pozantı İnşaat Malzemeleri

İnşaat malzemeleri, inşaat kaba malzemelerine dair tüm ürün ve çeş

Pozantı Anahtar Teslim İnşaat İşleri

Konut / Ticari İnşaat / Gayrimenkul geliştirme alanında engin tecrübeye ve teknik b

Pozantı Hırdavat Çeşitleri

Hırdavat ürünleri kategorisinde günlük yaşamda ihtiyaç duyula

Pozantı Kaba İnşaat İşleri

Temelden başlayarak anahtar teslimine kadar olan aşamada, gerek kaba inşaat (kalıp, demi

Yorumlar

Kökten gelen asalet ve incelik dolu insanların oluşturduğu üstün kalite ve güzel hizmeti körkün havzasında eşi benzeri olmayan bir müessese.allah selamet ve bereketlerini daim etsin

Şadi Kuş

5 Yıldız

Bölgedeki en iyi inşaat malzemecisi firma. İnşaat adına aranan her şey mevcut. İyi esnaf...

Mehmet Ozen

5 Yıldız