Hakkımızda

 

Telsiz Kardeşler İnşaat Yapı Market birmilyonnokta.com sitesinin bir üyesidir. Projeler ve inşaat için gereken ürünleri bir arada bulabileceğiniz bir marketle, geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet veriyoruz. İnşaat sektörünün ihtiyaçlarına yönelik olarak sunduğumuz ürünler çeşitlidir:

İnşaat malzemeleri
Yapı kimyasalları
Elektrik ve aydınlatma
Zemin kaplamaları
Boya ve badana
Ahşap ürünler
Kapı ve pencere sistemleri.


Adana inşaat sektöründe hizmet veren firmamız, her zaman kaliteyi ve güveni ön planda tutar. En iyi markaların ürünlerini satarak yüksek kalitede hizmet veriyoruz. Dayanıklı ve güvenilir ürünlerimizle hem inşaatlarınıza hem de dekorasyon yapacağınız alana destek veriyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önceliklidir. Bu yüzden de inşaat projelerinizin sorunsuz şekilde ilerlemesini isteriz. Hızlı teslimat yaparız, uygun fiyat veririz.

 

Planlama ve tasarım aşamasında ekibimiz, proje sahibi olan müşterisiyle ve proje ekibiyle diyalog kurar. Gerekli olan yapı malzemeleri belirlenir. Listelenir. Temin edilir ve müşterimize en profesyonel şekilde teslimat gerçekleştirilir. Aynı zamanda kaba inşaat işlemleri de yaparak müşterilerimize destek oluyoruz. Böylece inşaat işlemlerinde de destek vermiş oluyoruz. İster satış için ister inşaatta destek almak için bize ulaşabilirsiniz.

 

Ürünlerimiz seçmek ve kaliteli hizmetimizden istifade etmek isterseniz mekânımıza gelebilir, aynı zamanda telefonla yardım alabilirsiniz. Ekibimizle projelerinize destek olarak uygun ürünleri seçmenize yardımcı olmak isteriz. Her türlü inşaat ve dekorasyon ihtiyacınıza uygun çözümü bulabilirsiniz. Detaylı bilgi vererek size uygun olan ürünleri belirlemenizde yardımcı oluyoruz.

 

Öne Çıkarılanlar

Pozantı Yem - Gübre Satışı

İşletmelerin ve ülke hayvancılığının geleceği ve sürdürülebilirliği

Pozantı Anahtar Teslim İnşaat İşleri

Konut / Ticari İnşaat / Gayrimenkul geliştirme alanında engin tecrübeye ve teknik b

Pozantı Kaba İnşaat İşleri

Temelden başlayarak anahtar teslimine kadar olan aşamada, gerek kaba inşaat (kalıp, demi

Pozantı Hırdavat Çeşitleri

Hırdavat ürünleri kategorisinde günlük yaşamda ihtiyaç duyula

Yorumlar

Bölgedeki en iyi inşaat malzemecisi firma. İnşaat adına aranan her şey mevcut. İyi esnaf...

Mehmet Ozen

5 Yıldız

Kökten gelen asalet ve incelik dolu insanların oluşturduğu üstün kalite ve güzel hizmeti körkün havzasında eşi benzeri olmayan bir müessese.allah selamet ve bereketlerini daim etsin

Şadi Kuş

5 Yıldız